За інформацією: Суспільне Рівне.
Вона займається фридайвінгом в океанах, брала участь у фестивалі "Burning Man" в США та возить фарби до Індії й Шрі-Ланки. А потім повертається на Рівненщину, щоб малювати пейзажі навколишніх сіл. Художниця зі Здолбунова на Рівненщині Тетяна Белащук 6 років професійно пише картини. За цей час створила понад 500 робіт у власному стилі "хвилястого імпресіонізму". Найбільші з її полотен замовили в Японії та США.
Про акварель, яку, за її словами не всі сприймають серйозно, та картини, які об'їхали 19 країн — у проєкті "Власноруч".

Тетяна Белащук на пленері.
