“Ягода класна”: як на рівненському Поліссі збирають чорниці

За інформацією: Суспільне Рівне.

Сезон чорниці стартував на Рівненщині. Збирачі ягоди, з якими поспілкувались кореспонденти Суспільного, кажуть, що заготовляють її як для себе, так і на продаж.

Збиральниця чорниць на рівненському Поліссі Анна Гамза розповіла, що в лісі є багато зелених ягід.

"Чорниці ще будуть стигнути й стигнути. Ох, ми майже цілу осінь ще ходимо. Вже ніби всюди вибрали, але йдеш: «Ой піду літру на вареники наберу». Ми не здалека, ми з Орлівки тут. То ми швиденько в лісок — та й пішли собі набрали", — зазначила Анна Гамза.

Збиральниця чорниць Анна Гамза.

Новини України