За інформацією: Суспільне Рівне.
Власниця чебуречної, переселенка з Запоріжжя Тамілла Бербеца завершує свою справу в місті Здолбунів на Рівненщині. Останній робочий день — 26 червня.
Про це вона повідомила Суспільному:
"Буду їхати в Чернігівську область до свого чоловіка. Я вийшла заміж і переїжджаю туди. Думаю, що буду там продовжувати цю справу. В суботу [27 червня — ред.] у Великій Омеляні відбудеться [кулінарний фестиваль, Суспільне писало про нього у 2025 році — ред.] "Молодий борщ" і це буде моя "лебедина пісня" в Рівненській області".

Тамілла Бербеца готує чебуреки.
