За інформацією: Суспільне Рівне.
Щоранку робить руханку, користується комп'ютером, майструє на подвір’ї та їздить за кермом авто. Все це робить 100-річний Іван Дворжак із села Рачин, що на Рівненщині. 17 червня він відзначив свій ювілей. Чоловік застав часи Польщі, пережив зміну держав, понад 70 років прожив у шлюбі і досі каже — йому ще є що зробити.
Як живе, Іван Дворжак розказав і показав Суспільному.
Про свій рецепт довголіття Іван Дворжак розповів — потрібно бути в русі. У сто років його день починається із руханки.
"Я щодня зранку роблю зарядку. Для вух, для очей, для рук, для ніг, все по 36 разів. Бути спокійним і робити добро для людей — це основне в житті", — поділився чоловік.
Додав, усе життя багато працював, після виходу на пенсію продовжував займатися господарством:
"Донедавна ще мав пару коней, орав, сіяв, косили сіно, возили. Все, що треба, то я досі роблю, майструю. Мені подобається робота з залізом, свердлити, клепати щось, конструювати".

Іван Дворжак на своєму подвір’ї.
