У Демидівській громаді зустріли військового Андрія Бучука, який повернувся з російського полону

За інформацією: Суспільне Рівне.

Звільнений з російського полону військовослужбовець Збройних сил України Андрій Бучук повернувся в Демидівську громаду на Рівненщині.

Про це 22 червня повідомили у Facebook селищної ради.

Зустріч в громаді звільненого з полону Андрія Бучука. 22 червня 2026 року. Facebook Демидівська селищна рада

Як йдеться у повідомленні, військовий перебував у російському полоні три роки. Після того він проходив реабілітацію.

Зустріч в громаді звільненого з полону Андрія Бучука. 22 червня 2026 року. Facebook Демидівська селищна рада

Військового зустріли біля Алеї надії в центрі селища Демидівка. Він зняв своє фото зі стелли.

Новини України