За інформацією: Суспільне Рівне.
Звільнений з російського полону військовослужбовець Збройних сил України Андрій Бучук повернувся в Демидівську громаду на Рівненщині.
Про це 22 червня повідомили у Facebook селищної ради.

Зустріч в громаді звільненого з полону Андрія Бучука. 22 червня 2026 року. Facebook Демидівська селищна рада
Як йдеться у повідомленні, військовий перебував у російському полоні три роки. Після того він проходив реабілітацію.

Зустріч в громаді звільненого з полону Андрія Бучука. 22 червня 2026 року. Facebook Демидівська селищна рада
Військового зустріли біля Алеї надії в центрі селища Демидівка. Він зняв своє фото зі стелли.
