За інформацією: Суспільне Рівне.
Микола Хомич з Рівненщини тримає бджіл із 1992 року, має понад 50 наукових публікацій у міжнародних журналах про комах. Чоловік пішов добровольцем на фронт. Поки він служив — його пасіку доглядали племінник і колеги-пасічники. Повернувшись, він знову зайнявся вуликами. Про власні спостереження за бджолами та про те, як видобуває мед, він розповів Суспільному.
Перший рій бджіл, за словами Миколи Хомича, він спіймав 34 роки тому, з того часу самостійно займається бджільництвом:
“У дитинстві, ще років шість-сім, тато ловив рої. Допомагав. Дідусь на пасіці також прилучав. Далі — все життя. Після того як закінчив інститут, у Житині побудував хату і спіймав перший рій. З того часу бджілки разом зі мною, чи я з ними”.

Пасічник Микола Хомич.
