Представився сусідом та пограбував пенсіонерку: в Одесі затримали рецидивіста

Представився сусідом та пограбував пенсіонерку: в Одесі затримали рецидивіста

Як повідомили у поліції, минулого тижня до правоохоронних органів звернулася мешканка Хаджибейського району. Пенсіонерка розповіла, що невідомий чоловік викрав у неї золотий ланцюжок із хрестиком. Як з’ясувалося, зловмисник помітив жінку на вулиці і пішов за нею додому. Біля під’їзду він представився мешканцем тієї ж багатоповерхівки та запропонував допомогти занести важкий візок.

Коли вони піднялися до потерпілої квартири, чоловік несподівано зірвав з її шиї золотий ланцюжок з хрестиком і втік.

Правоохоронці розшукали грабіжника, ним виявився 53-річний одесит, раніше неодноразово засуджений за майнові злочини. Після пограбування він здав викрадену прикрасу вартістю понад 11 тисяч гривень на ломбард, а потім поїхав до Харкова, де його згодом і затримали, оголосили підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, скоєний повторно в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до десяти років. Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Джерело

Новини України