Двоє людей загинули в ДТП під Одесою

Двоє людей загинули в ДТП під Одесою

Поблизу села Барабой Одеського району 15 червня сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинули двоє людей.

Водій 1982 року народження та пасажир 1980 року народження отримали травми, несумісні з життям. Як повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС в Одеській області, для деблокування тіл загиблих із понівеченого автомобіля залучали рятувальників. За допомогою спеціального гідравлічного інструменту вони деблокували тіла чоловіків.

Обставини та причини аварії встановлюють правоохоронці.

Джерело

Новини України