Вінницький велосипедист привіз «срібло» з міжнародних змагань

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів з інших країн світу

Змінити розмір

Нещодавно в Сербії у місті Пожареваць відбулися міжнародні рейтингові змагання класу С1 з олімпійської дисципліни крос-кантрі. На цьому турнірі Володимир Обухівський, який представляв збірну Україну на міжнародних змаганнях, здобув срібну нагороду. Він є вихованцем Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3.

Як повідомили у ВМР, велосипедист подолавши дистанцію на змаганнях за 1 годину 31 хв виборов срібну медаль, поступившись першому місцю лише на 40 секунд.

Як зазначила Надія Коваленко, в цій категорії брали участь 30 спортсменів з інших країн, віком від 18 до 40 і більше років.

«Його срібна медаль – це результат наполегливої праці та щоденних тренувань. Пишаємося його досягненнями й віримо, що вже зовсім скоро Володимир буде тримати “золото” у своїх руках», – говорить тренерка МДЮСШ № 3 Надія Коваленко.