За інформацією: Суспільне Чернігів.

Світлана Башловка. “Укрзалізниця”
Під час ракетної атаки РФ вночі 5 серпня на платформі залізничної станції Квітнева в Броварському районі Київщини загинула уродженка Бобровицької громади, що на Чернігівщині, Світлана Башловка. Жінці було 50 років.
Про це повідомляє «Укрзалізниця» на своєму сайті.
Світлана Башловка народилася 28 червня 1976 року в селі Кобижча (нині Бобровицька громада) на Чернігівщині.
«Світлана присвятила залізниці понад чотири роки життя. Свій шлях починала сигналістом 3-го розряду на станції Дарниця. Згодом працювала прибиральником виробничих приміщень вокзалу станції Київ-Пасажирський, а з травня 2026 року і до рокового дня працювала станційним робітником 2-го розряду станції Ніжин», — ідеться в повідомленні.
У жінки залишилися чоловік, двоє синів та донька.
«Вона мріяла про мир в Україні, подорожі з родиною та щасливе майбутнє для своїх дітей».
Нагадаємо, що під час ракетної атаки РФ вночі 5 серпня на залізничній станції Квітнева в Броварському районі Київщини також загинули жителька Макіївської громади на Чернігівщині Віта Горкавенко, яка працювала на складі в селі Квітневе, а також житель Бобровицької громади на Чернігівщині Ігор Власенко, якому було 56 років.
Також унаслідок російської атаки на Київ та область у ніч проти 5 серпня загинули четверо жителів Носівської громади, що на Чернігівщині. А саме: Юлія Коновал, Ганна Артюх, Олександр Турченко, Андрій Голубченко. У коментарі Суспільному в пресслужбі громади розповіли, що троє з них загинули на станції Квітнева.
Що відомо про ракетний удар
У селі Квітневе вночі 5 серпня ракета влучила поблизу залізничної станції. За даними прокуратури, загинули вісім людей, ще троє дістали поранення.
Як зазначають правоохоронці, після завершення робочого дня люди чекали на електрички, щоб повернутися додому.
За інформацією Укрзалізниці, загиблих виявили на території залізничної платформи біля атакованих логістичних центрів. Через атаку рух поїздів і роботу станцій тимчасово призупиняли.
Як пізніше в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив голова Броварської РДА Віталій Бігун, люди перебували на платформі, бо не встигли сісти на останній потяг, який затримався через ракетну небезпеку.
У коментарі Суспільному голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський пояснив, що станція Квітнева є зупинним пунктом, де немає постійних працівників залізниці. За його словами, в Україні налічується близько 6 тисяч таких зупинних пунктів.
«У разі загрози балістичного удару пасажирам, які перебувають на таких платформах, важливо заздалегідь знати, де розташована найближча захисна споруда», — сказав він.
