Параатлетка з Кропивницького Вікторія Шпачинська стала чемпіонкою світу з метання ядра

За інформацією: Суспільне Кропивницький.

Зліва направо: Глорія Аблеманьйон, Вікторія Шпачинська, Світлана Півень. Фото: Virtus Sport

Метальниця ядра з Кропивницького Вікторія Шпачинська стала чемпіонкою світу серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку. Світова першість у приміщенні відбулася у французькому місті Реймс.

За інформацією тренера спортсменки Олега Соколовського, інша його підопічна Анастасія Мисник у секторі для метання ядра стала четвертою. Результати змагань опублікували на їх офіційному сайті.

Чемпіонський результат Вікторії Шпачинської — 13 метрів 32 сантиметри. Срібло — у представниці Франції Глорії Аблеманьйон, яка метнула чотирикілограмове ядро на 13 метрів і два сантиметри. Бронзовою призеркою змагань стала українка з Херсонщини Світлана Півень, її результат — 12 метрів 97 сантиметрів.

Золотий п’єдестал Вікторії Шпачинської у Реймсі. Фото: Кіровоградського регіонального центру “Інваспорт”

Анастасії Мисник для здобуття бронзової нагороди чемпіонату світу не вистачило 15 сантиметрів. Результат кропивничанки — 12 метрів 82 сантиметри.

Загалом учасниками змагань стали представники дев'яти країн. Україну представляли 15 спортсменів та спортсменок. З 13 золотими, сімома срібними й чотирма бронзовими нагородами українці виграли медальний залік. Другі — португальці, які вибороли дев'ять золотих та сім срібних медалей. Іспанські атлети, з сімома золотими, двома срібними та п'ятьма бронзовими медалями, стали третіми у медальному заліку.