“Олександрія” вдома мінімально перемогла полтавську “Ворсклу”

За інформацією: Суспільне Кропивницький.

Боротьба за м’яч олександрійця Олександра Мартинюка (№24) та гравця “Ворскли” Іллі Крупського (№27), 15 березня 2024 року, Олександрія. Фото: Української Прем’єр Ліги

У 21-му турі української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області виграв у полтавської "Ворскли" з рахунком 1:0. Гра відбулась на стадіоні "Ніка" в Олександрії.

Перший тайм матчу минув у боротьбі, жодна з команд не хотіла віддавати ініціативу. Відображенням гри стали жовта картка тренера господарів Руслана Ротаня за надмірну емоційність та "криваве" зіткнення олександрійця Олександра Мартинюка та гравця полтавської команди Руслана Степанюка. Мартинюк, крім розсічення, отримав жовту картку за грубість, а Степанюк через розсічення на другий тайм не вийшов.

Боротьба на футбольному полі продовжилась і у другому таймі. Та на 68-ій "Олександрії" вдалося реалізувати свій момент: подачу зі штрафного з лівого флангу від Даніла Скорка в дотик перевів у ворота гостей Кирило Ковалець — 1:0.

На 90-ій хвилині "Ворскла" залишилась в меншості. Пряму червону картку за суперечки з арбітром отримав Данііл Хрипчук, який в епізоді, що цьому передував, порушив правила на бразильському легіонері господарів Де.

На другій, компенсованій до основного часу матчу, хвилині рахунок ударом головою після флангової подачі міг зрівнювати півзахисник гостей Ілля Крупський, та голкіпер "містян" Микита Шевченко врятував свою команду від пропущеного голу, перевівши м'яч у стійку воріт. Тож матч так і завершився мінімальною перемогою господарів.

Маючи 23 очка після 20 ігор "Олександрія" йде 11-ою в турнірній таблиці першості, "Ворскла" — сьома, маючи 29 очок після 21 гри. У запасі олександрійців гра 15-го туру проти київської "Оболоні".

У рамках 22-го туру УПЛ сезону 2023-24 років в "Олександрії" запланований виїзний матч проти закарпатського "Минаю", "Ворскла" прийматиме київське "Динамо".