Намагалися втекти через Придністров’я: в Одеської області затримали водія та його пасажирів

Намагалися втекти через Придністров'я: в Одеської області затримали водія та його пасажирів

За даними слідства, 25-річний водій організував перевезення мешканців Києва та Дніпропетровської області до державного кордону. Попередньо він діяв за змовою з адміністратором телеграм-каналу, через який шукали охочих незаконно виїхати з України. Чоловік забирав «клієнтів» в обумовлених місцях і автомобілем віз до кордону.

Фігуранту повідомили про підозру за статтею 332 Кримінального кодексу України – незаконне переправлення осіб через державний кордон. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 240 тисяч гривень.

На трьох пасажирів склали адміністративні протоколи за спробу незаконного перетину кордону. Матеріали справи направлено до суду.

  • Джерело

    Новини України