За інформацією: Суспільне.

Азербайджанська діаспора привезла волонтерам овочі. Суспільне Ужгород/Міла Мороз
Азербайджанська діаспора Закарпаття передала гуманітарну допомогу свіжих овочів для потреб ветеранів та родин загиблих військовослужбовців. Продукти доправили до мукачівського простору «Ветерана хата» громадської організації «Волонтери Закарпаття».
Про це Суспільному розповів представник діаспори Фахрат Шафієв.
Спільнота отримала 10 ящиків помідорів, 10 ящиків огірків та 10 мішків картоплі.
«Ми — азербайджанська діаспора на Закарпатті. Допомагаємо, адже самі бачили війну — азербайджанці воювали 33 роки. Тут живемо, тому це наш обов’язок. Усі продукти закарпатські. Привожу сюди овочі два-три рази на рік», — розповів Фахрат Шафієв.
Допомогу отримав ветеран війни Роберт Королович. Чоловік зазнав поранення у 2024 році під час боїв у Курській області РФ, наразі він звільнений з військової служби.
«Сьогодні прийшов як отримувач допомоги. “Ветерана хата” — це перший заклад, який я знайшов у Мукачеві ще два роки тому. Тут волонтери дуже добре допомагають військовим, зокрема мені допомогли з юридичними питаннями. Попрошу хлопців не цуратися допомоги від людей, як ми будемо закриватися в собі, нічого не буде. Тут люди дуже добре допомагають, то це і допомагає вивільнити лишні емоції від себе», — поділився ветеран.

Ветеран Роберт Королович . Суспільне Ужгород/Міла Мороз
До розвантаження продуктів долучився ветеран війни Святослав Амосов, який пережив чотири поранення. Наразі він перебуває в тилу та займається волонтерством.
«Була можливість — повертався до строю. Зараз після поранення перебуваю в тилу, волонтерю. Просто стараюся підтримати людей, щоб воно дійшло туди, куди треба. На мою думку, кожен свідомий українець має робити внесок у нашу спільну перемогу, яка буде в майбутньому. Люди регулярно постачають допомогу, ми дуже вдячні», — розповів Святослав Амосов.
Координаторка простору «Ветерана хата» ГО «Волонтери Закарпаття» Анжеліка Андук розповіла, що наразі у них зареєстровано 50 ветеранів.
«Це простір для дозвілля. Щодня до нас приходять ветерани, п’ють каву, спілкуються з побратимами, розповідають про свої проблеми, а ми за можливості їх вирішуємо. Також приходять родини безвісти зниклих та загиблих захисників. Вони отримують психологічну й юридичну консультації. Сьогодні один із таких благодійних днів. Фахрат привіз помідори, огірки та картоплю, і ми все роздаємо нашим захисникам та їхнім родинам», — повідомила Анжеліка Андук.

Простір «Ветерана хата» ГО «Волонтери Закарпаття». Суспільне Ужгород/Міла Мороз
