Автогол, червона та жовті картки: як “Чернігів-ШВСМ” зіграв на виїзді з ФК “Буковина”

За інформацією: Суспільне Чернігів.

Гра між “Чернігів-ШВСМ” та ФК “Буковина”. ФОТО: скрін з відео Професіональної футбольної ліги України

"Чернігів-ШВСМ" програв на виїзді ФК "Буковина" з Чернівців. Гра завершилася з рахунком — 4:0. Матч відбувся 30 березня у рамках другого туру групи "Вибування" Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24.

На 10 хвилині матчу автогол забив чернігівський футболіст Кирило Кривобороденко.

Матч між “Чернігів-ШВСМ” і ФК “Буковина”. ФОТО: скрін з відео Професіональної футбольної ліги України

За фолиУ спорті фол – це невідповідний або несправедливий вчинок гравця, який вважає арбітр, який зазвичай порушує правила спорту або гри. Фол може бути навмисним або випадковим і часто призводить до покарання чернігівський захисник Олексій Зенченко отримав дві жовті картки, а потім і червону. Після цього футболіст покинув поле.

Другий гол у ворота чернігівців на 53 хвилині матчу забив футболіст ФК "Буковина" Данило Гончарук.

Третій гол на 69 хвилині забив Андрій Андрейчук. На 80 хвилині Андрейчук забив четвертий гол чернігівцям.

“Чернігів-ШВСМ” грає з ФК “Буковина”. ФОТО: скрін з відео Професіональної футбольної ліги України

У турнірній таблиці ФК "Чернігів-ШВСМ" займає останню сходинку — десяту. Наступний матч чернігівці зіграють вдома 6 квітня з ФК "Хуст".

Нагадаємо, 23 березня у першому турі групи "Вибування" Першої ліги "Чернігів-ШВМС" вдома зіграв унічию з хмельницьким "Поділлям". Гра завершилася з рахунком — 2:2.