УПЛ: “Дніпро-1” і “Минай” зіграли внічию — 1:1

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

СК “Дніпро-1”

Матч 18 туру Української прем'єр-ліги між СК "Дніпро-1" і ФК "Минай" 25 лютого завершився нічиєю із рахунком 1:1.

Про це повідомляють на сторінці ФК "Минай" у Facebook.

Поєдинок, який відбувся на стадіоні "Дніпро Арена", почався із запізненням і тричі переривався через сигнал повітряної тривоги.

"Минай" зміг відкрити рахунок на 25-й хвилині матчу. Гол забив Артур Ременяк. На 40-й хвилині Тимуру Корабліну не вдалося реалізувати пенальті, не зміг переграти воротаря дніпрян Євгена Волинця.

На початку другого тайму "Дніпро-1" відігрався. На 51-й хвилині Олександр Піхальонок забив гол з пенальті.

Склад команд:

"Дніпро-1": Волинець, Адамюк, Сарапій, Кравець, Мірошніченко (Е.Пасіч, 76), Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Гуцуляк, Очеретько (Горбунок, 46), Філіпов (Ківінда, 76).

"Минай": Кемкін, Дмитрук, Чуєв (Скиба, 86), Прокопчук, Нємчанінов, Корнійчук, Вітенчук, Петько, Кораблін (Семотюк, 74), Ременяк (Вакула, 64), Устименко (Попов, 85).

Після цього матчу "Дніпро-1" (35 очок) залишається на другому місці в УПЛ. "Минай" (7 очок) посідає останнє.