Вінницькі пауерліфтери стали призерами на чемпіонаті України з класичного жиму лежачи

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Вінничани Володимир Добринюк (зліва) та Віктор Слободяник (зправа) на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи. Фото: федерація пауерліфтингу України

Вінницькі пауерліфтери Володимир Добриднюк та Віктор Слободяник стали призерами чемпіонату України з класичного жиму лежачи. Змагалися спортсмени за першість 27 лютого у місті Коломия Івано-Франківської області.

Про це повідомляє федерація пауерліфтингу України.

Вінничани змагалися у ваговій категорії до 93 кг. У кожного спортсмена було по три спроби підняття штанги.

Володимир Добриднюк зайняв друге місце. Під час першої спроби спортсмен підняв штангу вагою 190 кг, вдруге — 197,5 кг. Вага — 205 кг вінничанину не підкорилася.

Володимир Добринюк під час спроби підняти штангу вагою 205 кг на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи. Фото: федерація пауерліфтингу України

Віктор Слободяник зайняв третє місце. Спортсмену вдалося підняти штанги вагою 182,5 кг, 187,5 кг та 192,5 кг.

Віктор Слободяник під час спроби підняти штангу вагою 192,5 кг на Чемпіонаті України з класичного жиму лежачи. Фото: федерація пауерліфтингу України

Також в змаганнях взяв участь ще один вінничанин Денис Антошко. Під час першої спроби спортсмен підняв штангу вагою 182,5 кг. Штанга вагою у 185 кг спортсмену не підкорилася.

Заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон та рекордсмен чемпіонатів світу та Європи Іван Чупринко на змаганнях виступав як учасник та тренер Володимира Добриднюка. За його словами, результатом більш ніж задоволений.

"Дуже вдало виступили. Володимир Добриднюк, ще б трішки й виконав результат — майстер спорту міжнародного класу", — зазначив Іван Чупринко.