Вінницька “Нива” у товариському футбольному матчі перемогла команду, яка бореться за вихід в УПЛ

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Скріншот з відеотрансляції

Після того, як "Нива" та "Маріуполь" обмінялися голами було ще кілька небезпечних моментів від гравців обох команд. Проте рахунок матчу змінити не вдалося. 1 тайм завершився із рахунком 1:1.

У другому таймі вінничани посилили атаку на ворота суперника, в результаті чого на 54 хвилині півзахисник Олег Нечипоренко забив гол ударом у "дев'ятку".

Уже на 67 хвилині вінничани забили ще один гол. Відзначився граючий президент "Ниви" Артур Загорулько. Він й успішно виконав одинадцятиметровий удар на 80 хвилині матчу, зробивши рахунок 4:1.

Після четвертого пропущеного голу, на 81 хвилині матчу, маріупольці побігли в атаку, яка завершилася взяттям воріт.

У підсумку гра завершилась із рахунком 4:2.

Це шоста товариська гра вінничан у зимове міжсезоння. 25 лютого вінничани зіграли проти аматорського клубу з Черкащини "Базис", гра завершилася з рахунком 7:0. 21 лютого "Нива" програла ФК "Звягель" із Житомира (3:0). 10 лютого вінничани зіграли внічию з футбольним клубом Прем’єр-ліги "Чорноморець" з Одеси (2:2), 13 числа "Нива" обіграла хмельницьке "Поділля" (2:1), а 15 лютого виграла у харківського "Універ-Динамо" (2:0).