Виборола “бронзу” у Хорватії: чернігівська спортсменка стала призеркою Кубка Європи з кікбоксингу

За інформацією: Суспільне Чернігів.

Чернігівська спортсменка Олександра Нечипоренко стала бронзовою призеркою Кубка Європи з кікбоксингу 2024, який проходив 15-18 лютого у місті Загреб в Хорватії.

Про це повідомляє спортивний клуб бойових мистецтв "Чернігів-Щит" на своїй Facebook-сторінці.

Медаль Олександри Нечипоренко. ФОТО: Спортивний клуб бойових мистецтв “Чернігів-Щит”

Олександра Нечипоренко виборола бронзу в розділі лайт-контакт (вагова категорія 50 кг) серед дорослих.

Загалом змагання на татамі та в ринзі зібрали 2 441 учасника з 30 країн.

Українські спортсмени, серед яких чернігівка Олександра Нечипоренко, на Кубку Європи з кікбоксингу. ФОТО: Спортивний клуб бойових мистецтв “Чернігів-Щит”

Збірна України (WAKO Ukraine), у складі 43 кікбоксерів, посіла шосте загальнокомандне місце.