Тернопільська “Нива” зіграла домашній матч із футбольним клубом “Діназ”

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Футбольний матч. Фото: Суспільне Тернопіль

На Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича відбувся матч між футбольним клубом "Нива" та ФК "Діназ". Це другий тур Чемпіонату Першої Ліги групи "Вибування".

Про це повідомили у пресслужбі ФК "Нива".

Хвилиною мовчання вшанували фанатів Ниви, загиблого бійця 1-ї окремої механізованої бригади "Вовки Да Вінчі" Валерія Гинду, командира групи спеціального призначення Сергія Тришкалюка.

Вшанування загиблих бійців ЗСУ, фанатів ФК “Нива”. Фото: Суспільне Тернопіль

На 19 хвилині гол у ворота "Ниви" забив гравець ФК "Діназ" Сулейман Сейтхалілов.

Матч між ФК “Нива” та ФК “Діназ”. Фото: Суспільне Тернопіль

На 31 хвилині гол у ворота футбольного клубу "Діназ" забив гравець "Ниви" Роман Волохатий.

Гол у ворота ФК “Діназ” забив гравець “Ниви” Роман Волохатий. Фото: Суспільне Тернопіль

На 67 хвилині гол у ворота тернополян забив Андрій Ткачук.

Гол у ворота ФК “Нива”. Фото: Суспільне Тернопіль

На 72 хвилині гол у ворота "Ниви" забив Станіслав Мораренко.

Гол у ворота “Ниви” забив Станіслав Мораренко. Фото: Суспільне Тернопіль

На 92 хвилині гол у ворота тернополян забив Станіслав Мораренко.

Це перший домашній матч після зимової перерви, який може відвідати обмежена кількість вболівальників.

Тернопільська “Нива” грає домашній матч . Фото: Суспільне Тернопіль

Футбольний клуб "Нива" знаходиться на 4 місці у турнірній таблиці.

Першу гру у весняній частині чемпіонату футбольний клуб з Тернополя зіграв на виїзді з командою "Гірник спорт" з Полтавщини 23 березня. Попередній матч "Ниви" завершився перемогою тернополян, з рахунком 0:1.