Тернопільські веслувальниці вибороли 6 медалей на Кубку України

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Переможці змагань. Тернопільська міська рада

В Умані відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное. В ньому взяли участь близько 470 спортсменів, які представляли 27 команд із 21 області. Тернопільські веслувальниці здобули на цих змаганнях 6 медалей.

Про це повідомляє пресслужба Тернопільської міської ради.

На перших змаганнях сезону вдало виступили вихованки "КДЮСШ з водних видів спорту", йдеться у повідомленні.

Учасниці Кубка України з веслування на байдарках і каное. Тернопільська міська рада

"Єлизавета Ліщина серед юніорів здобула перемоги на дистанції 1000 метрів у байдарці-одиночці та на дистанції 500 метрів у байдарці-четвірці, а на дистанції 500 метрів у байдарці-двійці була другою, а також четвертою на дистанції 500 метрів у байдарці-одиночці".

Срібну та бронзову нагороди серед жінок на дистанції 200 м у байдарці-одиночці та на дистанції 500 м у байдарці-двійці здобула Іванна Дяченко. А Дар’я Довбня була другою на дистанції 1000 м у байдарці-двійці.