Розпочалася боротьба з амброзією у Дніпрі

У Дніпрі триває комплексна ліквідація осередків амброзії за допомогою сучасного агрохімічного методу.


Фахівці зазначають, що головна перевага методу – його висока ефективність на складних ділянках, де традиційне скошування є технічно неможливим або малоефективним: у балках, на пустирях та у важкодоступних зелених зонах.

Цього сезону планують обробити майже 18 гектарів території міста.

Для обробки використовують екологічно безпечну речовину українського виробництва на основі магнієвої ропи. Вона має всі необхідні сертифікати і не є гербіцидом, тому безпечна для людей, тварин та ґрунту.

Препарат починає діяти вже за 15–20 хвилин після нанесення, викликаючи всихання наземної частини рослини.

Цей препарат діє вибірково і делікатно: він не впливає негативно на інші рослини, тварин, птахів чи комах.

За словами експерта, за умови правильного вибору часу та дозування, достатньо навіть однієї якісної обробки на сезон – рослина в’яне за день-два і перестає виділяти небезпечний пилок навіть після рясних дощів.

Джерело

Новини України