Паралімпієць з Вінниччини став триразовим чемпіоном змагань з лижних перегонів та біатлону

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Українські паралімпійці успішно виступили на етапі кубку світу з зимових видів спорту (лижні перегони та біатлон). Фото: National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee

Олександр Казік із Вінниччини став триразовим чемпіоном на Другому етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону. Змагання з 29 січня по 5 лютого проходили в італійському місті Мартелло.

Участь у змаганнях взяли спортсмени із 21 країни світу, повідомляють у Національному комітеті спорту інвалідів Україні.

“Українські паралімпійці успішно виступили на етапі Кубка світу з зимових видів спорту (лижні перегони та біатлон) збірної  команди спортсменів з інвалідністю, а саме з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору”, — йдеться у повідомленні.

Олександр Казік разом зі своїм гайдом та тренером Сергієм Кучерявим сздобув три "золоті" нагороди. Переможними для спортсменів стали дистанції: біатлон спринт на 7,5 км., спринт переслідування на 2,4 км., та біатлон на дистанції 10 км.

По поверненню в Україну команда візьме участь у чемпіонаті України, який триватиме з 14 по 18 лютого у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, та продовжить підготовку до чемпіонату світу у березні 2024 та фінального етапу Кубка світу, що відбудуться у м. Принц Джордж, Канада.

Що відомо

Олександр Казік — український лижник, біатлоніст, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, дворазовий срібний призер зимових Паралімпійських ігор 2018 у Пхьончхані. У грудні 2022 він виборов золоту нагороду на зимовому Кубку світу з лижних перегонів та біатлону. У березні того ж року спортсмен став переможцем зимової Паралімпіади в Пекіні.