Як працює перший пункт екологічного контролю на Рівненщині та які порушення фіксує

За інформацією: Суспільне Рівне.

У зоні відповідальності пункту екологічного контролю у Сарнах на Рівненщині — понад пів тисячі квадратних кілометрів. Екоінспектори показали Суспільному, як працює рейдова група та які порушення природоохоронного законодавства фіксують найчастіше.

Під час планового патрулювання території екоінспектори виявили стихійне сміттєзвалище в лісосмузі поблизу села Глушиця. За словами керівника пункту екоконтролю Сергія Корінця – з такими порушеннями інспектори стикаються регулярно:

"За минулий місяць ми виявили приблизно 10 сміттєзвалищ, за якими було направлено листи у міську раду для реагування з їхньої сторони. Якщо сміттєзвалище не приберуть, то накладатимуться адміністративні протоколи зі штрафами й збитками".

Держінспектор з охорони навколишнього середовища Сергій Корінець.

Новини України