Зимове дитяче взуття. Як підібрати

Украина

Підібрати для своєї дитини взуття на зиму досить складно. Пов’язано це з величезним вибором, який пропонує нам ринок. Матеріали та ціновий діапазон дуже широкі. Можна вибрати взуття дешевше, можна вибрати дорожче, можна купити чоботи відомої фірми, не знаючи про основні особливості цього взуття. Тому важливо знати, яке саме дитяче взуття ми збираємося купити.

Правильне взуття для дитини

Основні правила при виборі дитячого зимового взуття:

  • взуття повинно бути виготовлене ​​з натуральних матеріалів;
  • бути стійким та легким, з м’якою поверхнею, що добре гнеться, не ковзає підошвою;
  • водонепроникним і бажано водовідштовхувальним;
  • добре фіксуватися на нозі малюка;
  • на 1,5 см більше (по устілці) ноги дитини;
  • без перекосів, складок, грубих внутрішніх швів;
  • з устілкою, що витягається;
  • якісним та неодмінно новим.

Як правильно вибрати розмір зимового взуття для дитини

Найголовніше вибрати не тільки якісне і тепле взуття, а й правильний його розмір. У кожного виробника є свої розмірні таблиці, але на ділі готове взуття часто має похибки в розмірах (0,5 см). При виборі зимового взуття запас по устілці повинен бути не менше 1-1,5 см (це розмір від кінчиків пальців до носа черевика). Якщо ви плануєте одягати дуже товсті шкарпетки, відповідно додавайте кілька мм.

Найкращий варіант — міряти взуття перед покупкою, навіть якщо плануєте купувати в інтернеті, не полінуйтеся заїхати в магазин. Під час примірки підштовхніть дитячу ніжку до носка в черевику і вставте свій палець між задником і п’ятою дитини. Якщо ваш палець входить — розмір взуття підібраний правильно.

Зимове дитяче взуття. Як підібрати

Простір необхідний не для того, щоб залишити запас в міру зростання, а для створення ефекту, що зігріває, плюс під час ходьби ніжка трохи прослизає вперед. Місця повинно бути не багато і не мало, інакше буде зворотний ефект. Взуття має добре фіксуватися на дитячій нозі, не бовтатися, бо занадто вільне взуття призводить до почуття втоми та стомлюваності дитини через те, що вона намагається утримати черевики на ногах.

Шкіряні чоботи з натуральним хутром

Відомі всім мамам, ось їх основні переваги та недоліки: теплі, зручні, відмінно лягають за формою ніжки дитини, вони не підходять для дуже сильних морозів, швидко промокають, в них жарко в приміщенні.

Черевички зі шкірозамінника 

Більш стійкі до вологи, але і повітря пропускають слабо. Ніжки в них часто потіють і переохолоджуватися.

Дутики й аляски 

Багато хто вважає, що це прекрасний варіант взуття, яке можна надіти для активної гри в снігу або для катання на гірці. Гріти це взуття в принципі повинно. Але багато хто вважає, що ідеально воно підходить тільки для європейської зими, де переважає ожеледиця, а температура повітря не опускається нижче 8-10 градусів.

Подписывайся на экстренную и самую важную информацию на нашем канале в Viber или Telegram

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях