Зеленский сделал важное обращение к пенсионерам

Украина

Пенсионеры, которые получают меньше 5 тысяч гривен, в апреле получат дополнительно по еще одной тысяче.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский вечером в среду, 18 марта, в своем новом видеообращении.

Обязательно подпишись на нашу канал в Telegram, чтобы не пропустить самое интересное

«С 1 апреля 2020 года правительство будет готово выплатить дополнительную 1 тысячу гривен тем, кто имеет пенсию меньше 5 тысяч гривен. А с 1 мая 2020 года будет проведена индексация пенсий», – рассказал он.

Также Зеленский призвал всех украинцев, а особенно пожилых людей, не выходить на улицу без крайней необходимости в связи с карантином из-за коронавируса.

Звернення Володимира Зеленського щодо протидії коронавірусу.

Президент України доповів про ситуацію щодо протидії коронавірусу, повідомивши, що станом на ранок 18 березня в країні зафіксовано 14 випадків захворювання на COVID-19. Володимир Зеленський зазначив, що в нас вірус поширюється не так швидко, як у Європі, принагідно закликавши не вірити фейкам і використовувати інформацію лише з офіційних джерел – сторінок МОЗу, уряду, Верховної Ради та Офісу Президента України.Крім того, Глава держави нагадав, що для підготовки учнів до ЗНО запущено щоденні трансляції онлайн-уроків. Їх можна переглянути на телеканалі «Рада», а також знайти на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України: http://bit.ly/33uKwus Насамкінець Президент вкотре закликав усіх українців без зайвої потреби не виходити на вулицю, порадивши низку цікавих Інтернет-ресурсів із віртуальними турами українськими музеями.Зокрема: • віртуальні тури музеями просто неба: http://bit.ly/2U1qHHZ • 25 музеїв Львівщини, які можна відвідати онлайн: http://bit.ly/392wqkO• віртуальні екскурсії понад 20 музеями всієї України: http://bit.ly/3d9XTEGПереглянути це відео з субтитрами: http://bit.ly/3a23MBS

Опубліковано Офіс Президента України Середа, 18 березня 2020 р.

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях