Зеленський пропонував Стерненко посаду: Мендель виступила із заявою

Прес-секретар президента України відзначає: Зеленський не пропонував Стерненко ніяких посад в державних структурах.

Президент України Володимир Зеленський не пропонував активісту Сергію Стерненко ніяких посад в державних органах влади.

Про це в коментарі українській службі «Радіо Свобода» розповіла прес-секретар глави держави Юлія Мендель, інформує Діалог.UA.

Коментуючи інформацію про те, що на Банковій раніше пропонували Стерненко зайняти якісь посади в держструктурах, Мендель зазначила: ці дані не відповідають дійсності. За словами прес-секретаря Зеленського, подібного роду пропозиції від Зеленського на адресу Стерненко не надходили.

Крім того, Мендель заявила, що не було дзвінків і від Стерненко на цей рахунок. Як зазначає прес-секретар: «Глава держави вважає, що йому не слід бути частиною самопіару з боку якого б то не було політика або активіста». І Стерненко, за словами Мендель, не є тут винятком.

«Його (президента — ред.) Ім’я не повинно бути використано в спробах захиститися від судового вироку», — зазначила Мендель.

У той же час адвокат Стерненко юрист Масі Найєм (брат екс-нардепа і журналіста Мустафи Найєма — ред.) На своїй сторінці в Facebook назвав слова Мендель «брехнею». За його словами, він особисто був присутній в Офісі президента на зустрічі, під час якої Зеленський особисто пропонував Стерненко зайняти державну посаду.

«Зі мною було як мінімум 10 чоловік», — заявив Найєм.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях