Зеленский экстренно обратился к студентам, школьникам и учителям. Видео

Украина

Высшие учебные заведения Украины не имеют права выселять студентов из общежитий.

Об этом заявил президент Украины Владимир Зеленский в новом видеообращении, опубликованном вечером в среду, 18 марта.

«Никто не будет выселять студентов из общежитий. Этот вопрос на личном контроле премьер-министра Украины. Дорогие студенты, если кто-то говорит вам выселяться, показывайте это видео и документ на сайте Минобразования», – сказал президент.

Обязательно подпишись на нашу ленту в Google News, чтобы не пропустить самое интересное

Также Зеленский обратился к работникам сферы образования, пообещав, что их средняя заработная плата за время карантина будет сохранена и выплачена.

Только экстренная и самая важная информация на нашем Viber. Подписывайся

«Всем вам рекомендуется максимально перейти на дистанционную форму работы. Со вчерашнего дня для подготовки учеников к ВНО запущен ежедневные трансляции онлайн-уроков. С 8 до 9 утра и с 18 до 21 часов их можно посмотреть на телеканале «Рада», а также найти на YouTube-канале Министерства образования и науки Украины», – рассказал Зеленский.

Традиційно розповідаю про ситуацію щодо протидії коронавірусу. Станом на ранок 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на COVID-19. Десять – у Чернівецькій області, три в Київській та один – у Житомирській. Два з випадків, на жаль, летальні.Вірус поширюється територією України не так швидко, як у решті Європи. Однак дуже швидко поширюються фейки щодо нього. Тож наголошую: страшилки про 400 тисяч хворих на коронавірус в Україні – брехня. Вкотре закликаю всіх українців довіряти тільки офіційним джерелам інформації – офіційним сторінкам МОЗу, уряду, Верховної Ради та Офісу Президента України.Окремо хочу звернутися до працівників сфери освіти. Усім вам рекомендовано максимально перейти на дистанційну форму роботи. Середня заробітна плата за час карантину буде збережена й виплачена вам. Відучора для підготовки учнів до ЗНО запущено щоденні трансляції онлайн-уроків. Із 8-ї до 9-ї ранку та з 18-ї до 21-ї години їх можна переглянути на телеканалі «Рада», а також знайти на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України: http://bit.ly/33uKwus Крім цього, наступного тижня буде запущено централізовану систему онлайн-уроків дистанційного навчання для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Вкотре хочу закликати всіх українців, особливо людей похилого віку, без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома. Вчора я радив вам, що подивитися та почитати. Сьогодні моя рекомендація така. За цим посиланням http://bit.ly/2U1qHHZ ви знайдете віртуальні тури українськими музеями просто неба. Тут http://bit.ly/392wqkO – 25 музеїв Львівщини, які можна відвідати онлайн. А ось тут http://bit.ly/3d9XTEG – віртуальні екскурсії у більш ніж 20 музеїв з усієї України.Версія цього відео з субтитрамии: http://bit.ly/3a23MBS

Опубліковано Володимиром Зеленським Середа, 18 березня 2020 р.

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях