За інформацією: Суспільне Тернопіль.
Вилучені гроші. Національна поліція
Двох жителів Тернополя підозрюють у шахрайстві. За сім місяців вони імовірно обдурили 20 людей і завдали збитків на майже 290 тисяч гривень.
Про це повідомили на сайті головного управління національної поліції в Тернопільській області:
"Двоє жителів обласного центру знаходили оголошення про продаж електронної техніки та комп’ютерного обладнання в інтернеті і списувалися з продавцями. Аферисти переконували власників товару у тому, що товарно-транспортну накладну повинен оформляти не продавець, а покупець. Після того як товар відправляли, вони зменшували до мінімуму суму повернення грошей у накладних. Таким чином, продавці залишалися і без товару, і без грошей, а шахраї переставали виходити на зв’язок".
У повідомленні йдеться, що під час проведення санкціонованих обшуків у тернополян вилучили гроші, мобільні телефони і банківські картки. Їм оголосили підозру за частиною 2 статті 190 "Шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб". За це їх можуть ув'язнити до трьох років позбавлення волі.