Закарпатський “Минай” програв рівненському “Вересу” з рахунком 1:3

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Матч “Минай” — “Верес”. ФК “Минай”/Facebook

Рівненський "Верес" на своєму полі обіграв закарпатський "Минай" з рахунком 3:1 у заключному матчі 27-го туру української Прем'єр-ліги.

Про це повідомили на сайті УПЛ.

Гравці "Миная" вже на 5-й хвилині зустрічі вийшли вперед. Відзначився Артур Ременяк. Однак рівненська команда ще до перерви відігралася. Яго Сікейра відзначився на 30-й хвилині.

У другому таймі "Верес" зумів забити ще два м'ячі у ворота закарпатців. На 62-й хвилині влучного удару завдав Віталій Дахновський, а на 87-й хвилині Дмитро Шастал добив м'яч у ворота після того, як голкіпер минайців Олександр Кемкін парирував його удар з пенальті.

В підсумку "Верес" перемагає з рахунком 3:1 та підіймається на 14-те місце в УПЛ, маючи у своєму активі 23 пункти. Закарпатський клуб "Минай" з 19 очками знову посідає останню сходинку турнірної таблиці.