З Волині видворили двох громадян Білорусі

Під час проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» з Волині видворено двох громадян Республіки Білорусь.

Про це повідомляє Міграційна служба Волинської області.

Працівники Відділу організації запобігання нелегальній міграції реадмісії та видворення УДМС у Волинській області у взаємодії з профільним відділом Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС України виконали рішення Луцького міськрайонного суду Волинської області щодо примусового видворення за межі території України 47 річного громадянина Республіки Білорусь.

Читати ще: На Волині затримали боснійця без документів

Іноземець проживав на території України понад 7 років та під час свого перебування притягувався до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Щодо громадянки республіки Білорусь (на головному фото) територіальним підрозділом Міграційної служби Волині прийняте рішення про примусове повернення за межі України за порушення встановлених міграційних правил.

Управління ДМС у Волинській області вкотре наголошує, що іноземці та особи без громадянства зобов’язані неухильно додержуватися Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей, інтереси суспільства та держави.

Джерело

Новини України