«Як зомбі»: Пугачова приголомшила немічним виглядом поруч з Галкіним, вік бере своє

Відома співачка Алла Пугачова здивувала болючим виглядом поруч зі своїм чоловіком Максимом Галкіним

У соціальній мережі «Інстаграм» з’явилося відео, як Примадонну зустрічали на одному зі світських заходів (щоб подивитися, скрольте до кінця). Знаменитість доставили на розкішному автомобілі в заміський комплекс, де вже зібралося багато людей, включаючи журналістів — характерні клацання фотоапаратів можна почути за кадром. Співачка вбралася в білі шорти і картату сорочку, поверх якого накинула легкий піджак.

Двері Аллі Пугачовій відкрив чоловік у сірому костюмі, ймовірно, водій, він же допоміг артистці вибратися з салону. До них підоспів Максим Галкін в чорному светрі з курткою в руках, який привітався з дружиною і її супутником.

Багато користувачів мережі в коментарях звернули увагу на немічний вигляд 71-річної Примадонни і порадили їй піти на спокій:

«Шикарна мамуля 😍»; «Просто королева 👑 найкраща !!»; «Лялечка! Як вона красиво і закохано посміхнулася Максиму! Молодці! »; «Як добре, коли є поруч людина, яка тебе любить»; «Алла, ти вже ледве ходиш, навіщо тобі все це? Пора відпочивати на дачі! »; «До старості ноги худнуть і дрябнуть! Одягніть окуляри! »; «Щось ледве вийшла з машини»; «Вид хворобливий! Здоров’я, здоровья !!! 🔥 »; «Які то руху у неї загальмовані»; «Чергова посмішка»; «Як зомбі»; «Не мамуля, а прабабуся більше»; «Пора б уже й вгамуватися»; «Вік своє бере»; «Вся загальмована і штучна вже, але бабуся Алла- бомба !!!»; «Мамуля вже ледве ходить»; «Дуже неприємне враження залишають ці кадри. За пахви тягають. Особливо на тлі молодого, енергійного чоловіка. Позорище !!! ».

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях