У Тернополі відбувся пам’ятний захід присвячений загиблому бійцю Тарасу Петришину

За інформацією: Суспільне Тернопіль.

Фотографія Тараса Петришина. Суспільне Тернопіль

У Тернополі відбувся пам’ятний захід "Моя війна" присвячений загиблому військовослужбовцю Тарасу Петришину. Сьогодні йому було б 36 років. Про це Суспільному розповіла його дружина Тетяна Петришин. В Український дім "Перемога" вшанувати героя прийшли рідні та побратими. Розпочали захід із хвилини мовчання.

Тарас Петришин був заступником командира 2-го стрілецького батальйону 67-ої окремої механізованої бригади ЗСУ. Його посестра з позивним "Ластівка" Ірина Драгущак розповіла, Тарас разом зі своїм командиром Сергієм Коновалом загинули під час виконання бойового завдання 6 квітня поблизу Часового Яру на Донеччині.

"Тарас був таким жорстким, коли читали тексти з його книги, це воїнська сила духу, перемагати себе, перемагати хворобу, ставити постійно кращим. Він був завжди зібраний, вимогливий до себе і до інших. Попри те, що був такий жорсткий, коли говорив про свою доньку або дружину ставав інакшим. Він дуже любив свою сім’ю і це його вирізняло".

Ірина Драгущак. Суспільне Тернопіль

Під час заходу донька загиблого бійця Анастасія виконала пісню про тата.

Анастасія Петришин співає пісню. Суспільне Тернопіль

Ветеран російсько-української війни Володимир Бондарук був знайомий із Тарасом 15 років:

"Для Тараса війна була не тільки з орками , це війна була з самим собою. Разом із ним, ми в деякий момент перестали рахувати ті гіпоглікемії, в які він падав через цукровий діабет. Для тих, хто не знає, це коли людина просто вирубаються і мучиться у страшних судомах, і він знав, що має бути людина поряд, яка знає, що робити. Я щоразу думав, чи не буде це остання гіпоглікемія.

Якось після однієї з них він прийшов до тями і каже мені: "Давай домовимось з тобою, не знати як складеться життя далі, якщо щось, я попіклуюсь про твоїх, а ти про моїх". Чесно, не знаю, як у мене це виходить, але Тарасе, я дуже стараюсь".

Володимир Бондарук. Суспільне Тернопіль

На заході представили фотографії Тараса, книжки, які він любив читати та амуніцію, розповіла його дружина Тетяна Петришин:

"Він у нас завжди татко, він у нас не Тарас, а татко, а в телефоні записаний "Няшечка". У нього сьогодні день народження і я знаю, що він завжди десь біля нас. Ми поїдемо на цвинтар принести квіти йому, він і там буде, тому він завжди усюди поруч.

Це останнє його було день народження і ми зробили самі листівку, ми її обцьомали і на парфумили. Відправляли поцілунки".

Тетяна Петришин з донькою. Суспільне Тернопіль

Лист доньки. Суспільне Тернопіль

Під час виступу директорка тернопільського ліцею №21 імені Ігоря Ґерети Марія Гудима розповіла, що в школі, де навчався військовослужбовець, є стипендія імені Тараса Петришина — за високі результати та дослідницьку діяльність у вивченні історії та права:

"Першого стипендіата ми вже визначили, це наш учень, який має перше місце у міській олімпіаді з історії і станом на сьогодні, має призове місце на обласній олімпіаді з історії — це Денис Галюк".

Марія Гудима. Суспільне Тернопіль

Речі Тараса Петришина Суспільне Тернопіль

Фото Тараса Петришина Суспільне Тернопіль

Нагороди Тараса Петришина Суспільне Тернопіль

Лист та іграшки Суспільне Тернопіль

Демонстрація фото Тараса Петришина Суспільне Тернопіль

У Тернополі відбувся пам’ятний захід присвячений Тарасу Петришину Суспільне Тернопіль

Новини України