
У Луцьку водій, якого суд оштрафував за їзду без прав, наступного дня попався патрульним на тому ж порушенні.
За матеріалами справи, інцидент стався на вулиці Конякіна.
Близько 11 години 20 лютого патрульні зупинили Дмитра Л., який керував автівкою Opel Astra без посвідчення водія. До слова, лишень за день цього суддя оштрафував чоловіка за аналогічне порушення.
Під час спілкування інспектори помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння: звужені зіниці очей, що не реагували на світло, виражене тремтіння пальців рук. Проте чоловік відмовився від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння. На лучанина склали протоколи за скоєння двох адміністративних порушень і скерували до суду.
Читати ще: П’яним сів за кермо і скоїв ДТП: у Луцьку суд покарав водія Kia штрафом і забрав права
Під час розгляду справи адвокат водія наполягав, що зупинка авто була незаконною. Також, зі слів захисника, матеріали справи не містять докази, які б підтверджували відмову Дмитра Л. пройти огляд на стан сп’яніння, і при цьому не була забезпечена безперервна фіксація. Просив закрити провадження у справі через відсутність в діях його підзахисного складу порушення.
Проте, незважаючи на невизнання вини чоловіком, вона була підтверджена зібраними та дослідженими доказами. Тож суддя відхилив аргумент адвоката про незаконність зупинки авто, оскільки ця обставина не спростовує вчинення його підзахисним адмінпорушень.
Відтак чоловіка оштрафували на 40 800 гривень з позбавленням права керування на п’ять років, без оплатного вилучення транспортного засобу.
Олена БІДЗЮРА
