Винник став таємною зброєю Поплавського, яка дозволить Аграрній партії пройти в Раду, – експерт

Украина

Заявивши про підтримку Аграрної партії та її лідера Михайла Поплавського популярний співаг Олег Винник суттєво збільшив шанси потрапляння цієї політсили до Верховної Ради.

Про це у себе на Facebook написав політолог Петро Олещук.

Тим часом, неочікувано для всіх «вундерваффе» (секретну політичну зброю) запустили «аграрії». Мова, звісно, про Олега Винника, котрий зараз є одним з найпопулярніших українських виконавців. Важко сказати, що саме у ньому приваблює українських жінок. На цю тему навіть публікувалися дослідження. Можу припустити, що це також і історія «українського успіху», коли простий хлопець з Черкащини здобуває успіх та популярність (як свого часу сам Тарас Шевченко)», – зазначив експерт.

Обязательно подпишись на нашу канал в Telegram, чтобы не пропустить самое интересное

На його думку, залучення Олега Винника до лав симпатиків Аграрної партії є потужним піар-кроком Михайла Поплавського.

«Пригадую як свого часу жартували про те, що ж трапиться, коли Винник піде у політику. Зараз теж треба жартувати про те, що Виннику «не все одно як росте зерно», але фактом є те, що це, звісно, серйозний піар-крок. Винник + Поплавський – страшенний піар-удар за українськими мірками», – заявив політолог.

Він підкреслив, що об’єднання Поплавського з Винником дозволить донести до широкого загалу проблеми села та зрештою захистити інтереси селян.

«І тепер до традиційної аграрної аудиторії додасться ще і аудиторія фанатів Винника, ну і буде зайвий привід розказати про «захист інтересів села», зайва можливість актуалізувати ключові теми. Українська політика продовжує рух у визначеному раніше напрямку, ну а «аграрії» посилюють свої позиції і шанси на потрапляння до ВР», – резюмував Петро Олещук.

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
( Пока оценок нет )
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях