Вінницькі спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті Європи з ушу

Спортсмени вибороли медалі у повноконтактних поєдинках, у розділі «саньда»

Змінити розмір

3 – 5 травня у Стокгольмі (Швеція) відбувся Чемпіонат Європи з ушу. Змагання зібрали 500 спортсменів з 29 країн.

У складі національної збірної команди України з ушу, під керівництвом тренера Вадима Зашейка, виступили четверо спортсменів-вінничан, представників Ладижинської громади. Усі вони продемонстрували чудові результати, а в загальному заліку команда з України посіла 1 місце.

Про це повідомили на сторінці управління спорту та рухової активності.

Наші спортсмени вибороли медалі у повноконтактних поєдинках, у розділі «саньда». Результати вінничан:

• Золота медаль -Олена Коваль
  • Срібна медаль – Олександр Юрченко
  • Срібна медаль – Вячеслав Магазинський
  • Срібна медаль – Анна Шатська

«Суперники наших спортсменів були сильними та добре підготовленими. Результат кожного бою вирішувався в останні секунди.

Так, у фінальному поєдинку Олександр Юрченко зустрівся з грузинським спортсменом, чинним чемпіоном світу, і гідно провів з ним бій, поступившись роздільним рішення суддів», – зазначено у повідомленні.