Вигідна пропозиція Цифрового ТВ від IPnet

Для тих, хто володіє телевізорами з технологією Smart TV існує досить вигідна пропозиція цифрового ТБ від IPnet. Дана послуга дає можливість доступу до 200 телевізійних каналів в спеціальному додатку IPnet IPTV, без потреби підключення додаткових систем.

Детально про послугу цифрове ТБ

Підключивши послугу від IPnet клієнт отримує цілий ряд переваг. Окрім основної функції – доступу до 200 різноманітних каналів, цифрове ТБ надає можливість переглянути передачі, які вже були раніше в ефірі. З розвитком сучасних технологій, на сьогоднішній день, користувачу не потрібно поспішати, щоб переглянути улюблену передачу у визначений час.

IPnet надає можливість переглядати улюблені передачі та фільми у зручний для глядача час. Цифрове телебачення IPTV дозволяє додавати улюблені канали в закладки, за допомогою яких можна отримати швидкий доступ до обраного. Крім того IPnet надає ряд додаткових функцій. До них можна віднести:

  • можливість паузи під час ефіру;
  • встановлення цензури на певні програми;
  • отримання додаткової інформації за допомогою власного телевізора.

На відміну від звичайного телебачення, цифрове має більш чіткіше та якісніше зображення і звук, підтримує HD — розширення. Дана технологія характеризується також більшою інтерактивністю, адже користувач має змогу переглянути інформацію про певний фільм чи програму.

Сервіс IPnet надає можливість залишатися в курсі про найсвіжіші новини, знати всі останні новинки та спеціальні пропозиції компанії. Користувачі мають можливість переглядати анонси улюблених телепередач, отримають доступ до особистої інформації, стану свого рахунку, а також знати новини з приводу стану курсу валют. Крім того, абонент має змогу управляти доступом, блокувати певні канали чи тип мовлення.

Підключення послуги цифрового ТБ

Встановлюючи додаток IPnet IPTV клієнт отримає змогу насолоджуватися переглядом великої кількості улюблених телепередач, а також користуватися низкою додаткових послуг. Підключити цифрове телебачення можна з будь-якої точки, що має доступ до мережі Інтернет.

Після отримання послуги користувач отримує змогу користуватися новими додатковими функціями системи, що включає архів данних, можливість батьківського контролю, налаштування профілю, підключення нагадувань та додаткових рекомендацій. Всю детальну інформацію про покриття, особливості підключення та спеціальні акції і пропозиції можна знайти на сайті.

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях