«Величезна діра в грудях»: дочка показала фото з Анастасією Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк два роки бореться зі смертельною недугою. Зірці серіалу «Моя прекрасна няня» діагностований рак головного мозку. Весь цей час поруч з артисткою знаходиться її сім’я. Днями старша дочка артистки Анна поділитися фотографією з мамою і розповіла про те, через що їй доводиться проходити.

Дочка Анастасії Заворотнюк активно веде блог, в якому ділиться з публікою найпотаємнішим. Найчастіше шанувальники цікавляться у Анни Заворотнюк станом її мами. Багато хто просить показати, як зараз виглядає важко хвора актриса. Старшу спадкоємицю зірки подібні прохання обурюють своєю безтактністю. Дівчина не розуміє, навіщо підписчикам подібні знімки.

Днями Анна вирішила розповісти, в якому пеклі живе останні два роки. «Ця тема висить наді мною як дамоклів меч. Я не можу більше прикидатися, що цього не існує. Протягом останніх двох років були найважчими в моєму житті. Будь-яка людина, хто коли небудь стикався з серйозною хворобою дуже близької людини, зрозуміє мене зараз. Мені неймовірно важко, але я не хочу, щоб мене жаліли «, — почала вона свою сповідь.

Дівчина втомилася від дзвінків ушлих репортерів, питань про самопочуття зіркової мами, а також прохань прийти на скандальне шоу за великі гроші. Замість цього ходить до психолога і просить не ставити питання про здоров’я матері.

«Мені набридли люди, які пишуть:« У тебе ж все в порядку, ви вигадали хвороба, вистачить піаритися », набридли нескінченні запрошення на програми, шоу, набридли пропозиції заплатити мені купу грошей за інтерв’ю. Навіть після своєї відмови я відчуваю весь цей бруд на собі. я занадто сильно люблю і поважаю свою маму, щоб піти розповідати про такі речі. це та тема, де ти навіть боїшся колихати повітря, а не те щоб сурмити про це в подробицях на всю країну. Тому я ніколи не піднімаю цю тему «, — запевнила дочка» прекрасної няні «.

Вона попросила не дошкуляти її нетактовними питаннями. «Вони мені дуже набридають. Моя мама дуже публічна людина, вона супер зірка і, звичайно, цього не уникнути. Але мені кожен раз боляче. Все, що я могла про це сказати на даний момент, я вже сказала. Будь ласка, не питайте. це моя біль. моя біль кожен день, кожну хвилину зі мною, вона нікуди не йде. Величезна діра в грудях. вона стає то менше, то заполоняє все тіло. Я займаюся з психологом і намагаюся впоратися з цим ударом долі, як можу «, — зазначила Анна.

Вона змирилася з тим, що хтось вважає її позицію дивною і неправильною. Тому вирішила показати свою знамениту маму, розмістивши фото в блозі. «2017 рік. Момент абсолютного щастя відображений на цьому дорогому мені знімку. Я люблю тебе», — резюмувала дівчина.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях