Вчені розкрили термін збереження імунітету до коронавірус

Австрійські вчені з Медичного університету в Інсбруку розкрили терміни збереження імунітету до коронавірус. Про це пише Euronews.

Вчені провели масштабне дослідження на гірськолижному курорті Ішгль, який став одним з епіцентрів зараження інфекцією в Європі в 2020 році. В результаті з’ясувалося, що у 90 відсотків учасників першому і в другому дослідженнях антитіла зберігаються. 70 відсотків респондентів, яких вчені обстежили на клітинний імунітет, все ще мають клітинну активність.

Фахівці розраховують, що до формування колективного імунітету «не так далеко, як твердять скептики». Однак директор Інституту вірусології (Медуніверситет Інсбрука) Доротея фон Лаєр підкреслила, що для цього потрібно дотримуватися епідеміологічні заходи. «При соціальному дистанціювання, при деякі заходи, які не шкодять людині, і при вакцинації 40 — 50 відсотків населення повернутися до в деякому роді нормального повсякденного життя реально. Якщо випадок Ішгля можна екстраполювати, застосовувати в більш широкому масштабі », — розповіла вона.

20 лютого імунолог, доктор медичних наук Ганна Топтигіна розповіла про стійкі до Коронавіруси людей. Якщо колишній перенесений вірус був хоч частково схожий за антигенами на коронавірус, то організм перехворів людини розпізнає його як знайомий і розпочне активніше боротися з ним.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях