В окружних прокуратурах Вінниччини призначили двох нових керівників: що про це відомо

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Нові очільники окружних прокуратур Вінниччини: Ростислав Петраш та Олег Філімонов. Вінницька обласна прокуратура/Facebook

У Жмеринській та Немирівській окружних прокуратурах на Вінниччині призначили нових керівників — Ростислава Петраша та Олега Філімонова.

Про це повідомили у Facebook Вінницької обласної прокуратури.

Ростислав Петраш очолив Жмеринську окружну прокуратура, Олег Філімонов — прокуратуру Немирова. У понеділок, 31 березня, їх представили колективам. Пріоритетами їх роботи визначили "документування і розслідування воєнних злочинів, протидію корупції, забезпечення законності у сфері використання бюджетних коштів, землекористування, охорони довкілля, захисту прав дітей", повідомили в прокуратурі.

Обоє прокурори працювали на керівних посадах у Вінницькій області: Петраш очолював Немирівську окружну прокуратуру, Філімонов — прокуратуру Жмеринки.

Що відомо про нових керівників окружних прокуратур Вінниччини

Ростислав Петраш народився 1987 року у місті Сколе Львівської області. У 2010 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2010 року. До 31 березня 2025 року обіймав посаду керівника Немирівської окружної прокуратури.

Олег Філімонов народився 1976 року у місті Обухів Київської області. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з 2001 року. До 31 березня 2025 року очолював Жмеринську окружну прокуратуру.

Новини України