В «ДНР» вражені операцією ВСУ під Горлівкою: «Як це все вдалося їм в нашому тилу?»

Бойовики ОРДЛО до сих пір не можуть зрозуміти, як саме ВСУ вдалося зайти в тил бойовиків і встановити протипіхотні міни і фугаси на позиціях «ЛДНР».

У понеділок в окупованій Горлівці ховали двох російських найманців, які загинули після бойового зіткнення з передовими підрозділами ЗСУ, повідомляє Діалог.UA.

Бойовики до сих пір не можуть зрозуміти, як саме ВСУ вдалося зайти в тил бойовиків і встановити протипіхотні міни і фугаси на позиціях «ЛДНР».

Один з бойовиків повідомив, що смертельні поранення були отримані після поразки елементами кулястої форми, схожими на підшипник.

Інформація була опублікована сьогодні з ранку в Telegram-каналі з ОРДЛО «Записки ветерана».

«Вчора в Горлівці ховали двох товаришів. Як кажуть очевидці поранення отримані вражаючими елементами кулястої форми, схожими на підшипник. Є думка що інцидент з обстрілом позицій НМ ДНР в районі ш. Гагаріна в Горлівці в результаті якого загинули 7» ополченців «і більше 10 отримали поранення і травми, був спланованою провокацією для відволікання уваги від чогось, ймовірно проходу ДРГ, повторюся, це лише припущення «, — зазначено в повідомленні.

При цьому судячи з даних бойовиків вибухів було більше, ніж два: здетонували протипіхотні міни і саморобні фугаси.

«Уточнюють що підривів було не два, а більше. І не тільки на і Монк, але і на саморобних фугасах. Як це все виявилося закладено в тилу позицій залишається тільки здогадуватися», — зазначено в повідомленні.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях