«У мене шок»: в квартирі Олі Полякової в центрі Києва обвалилася стеля

22 лютого Оля Полякова вийшла з прямим ефіром в Інстаграм. В її квартирі в самому центрі Києва через талого снігу розмокнув і обвалилася стеля. Це сталося вранці, поки діти артистки збиралися в школу. На відео можна побачити результати події: значна частина стелі звалилася і пошкодила диван, дивом нікого не зачепивши.

Полякова розповіла, що зверталася до свого ЖЕКу з проханням прибрати сніг ще минулої п’ятниці. Там її звернення в черговий раз проігнорували: боротьба з ЖЕКом для співачки стала щорічною традицією. В результаті всі вихідні талий сніг просочувався крізь стелі — і ті почали валитися. Співачка окремо показала кімнату своєї дочки Маші: там уже випадають люстри, а вода заливає дорогу техніку. У квартирі, розташованій в престижному кварталі, варто виразний запах вогкості, яким змушена дихати вся сім’я.

Оля Полякова неодноразово піднімала цю тему в своїх соціальних мережах, писала безліч заяв і просила перевести її будинок в іншу обслуговуючу компанію. Після сьогоднішнього інциденту, вичерпавши спроби вирішити проблему цивілізованим шляхом і злякавшись за безпеку членів своєї сім’ї, артистка звернулася до громадськості.

«У мене шок, я не розумію, що робити. Ви думаєте, я зі своїм характером нікуди не ходила? Писала, ходила, зверталася. Безрезультатно. Тим, хто радить звертатися до Зеленському: ми не повинні користуватися своїми знайомствами, ми повинні користуватися своїми правами. Якщо ми платимо за обслуговування, нас повинні якісно обслуговувати! Я справно плачу за комуналку щомісяця, а в моїй квартирі — Армагеддон! », — прокоментувала Полякова.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях