За інформацією: Суспільне Вінниця.
Фото: Суспільне Вінниця
Плетуть сітки щодня з 10 до 18 години. На фронт оборонцям їх повезуть волонтери. За словами Рашевської, основою для сітки та тканиною їх забезпечує маріупольська міська рада.
“Деякі люди заходять в центр привітатися: “Ой, а ви сітки плетете! Давайте ми вам допоможемо!”. Діти з батьками, просто люди, до лікаря приходять — і долучаються. Деякі спеціально приходять плести сітки”, — розповіла Аліна Рашевська.
Фото: Суспільне Вінниця
Серед тих, хто у центрі плете сітки — 57-річна Галина Пилявець. Жінка розповіла:дізналася, що в центрі підтримки допомагають оборонцям, тож вирішила допомогти.
“Навчилася в центрі. Треба допомагати хлопцям. Всі допомагають — і я допомагаю”, — сказала Галина Пилявець.
Фото: Суспільне Вінниця
Вперше до плетіння сіток долучилася Тетяна Сагір.
“Я вчора думала ось: якщо буде гарна погода, то піду, якщо ж погана буде, то не піду сітки плести. А потім думаю: “Я боюся дощу, а хлопці в окопах сидять по коліна в болоті!”. Думаю: “Ні, піду”. Прийшла. Допомагаю”, — сказала Тетяна Сагір.
Фото: Суспільне Вінниця
Вперше маскувальні сітки виготовляє і Валерія Воробйова. За професією жінка декоратор. Суспільному розповіла, що, поки роботи немає, волонтерить і водночас опановує нові для себе знання.
Фото: Суспільне Вінниця
“Цікаво було щось нове спробувати, я творча людина. Тут є своєрідна техніка. Може, десь знадобиться таке вміння”, — сказала Валерія Воробйова.