Суд 15 січня розпочне розгляд по суті позову власника "Гуліверу" Поліщука до АРМА через заяву Думи про російські зв'язки бізнесмена (ВІДЕО)
Суд 15 січня розпочне розгляд по суті позову власника “Гуліверу” Поліщука до АРМА через заяву Думи про російські зв’язки бізнесмена.
Шевченківський районний суд міста Києва 15 січня розпочне розгляд по суті справи про захист честі, гідності і ділової репутації за позовом власника БФК “Гулівер” Віктора Поліщука до Агентства з розшуку і менеджменту активів через заяву його очільниці Олени Думи про нібито російські зв’язки бізнесмена. Про це повідомляє кореспондент УНН з зали суду.
Деталі
Віктор Поліщук звернувся до суду з позовом до АРМА про захист честі, гідності та ділової репутації. У коментарі УНН бізнесмен пояснив, що такий крок є вимушеним через публічну заяву голови агентства Олени Думи про наявність у нього та його дружини “тісних стосунків з кремлівською верхівкою”. Поліщук наголосив, що ця інформація є видуманою та не відповідає дійсності.
Голова АРМА Олена Дума у відповідь на запит УНН пояснила, що звинуватила Поліщука та його дружину у зв’язках з “кремлівською верхівкою”, бо побачила таку інформацію у ЗМІ.
Суд спочатку призначив засідання на 10 жовтня, однак адвокат відповідача не зміг надати документ, який підтверджує, що він має повноваження представляти АРМА в суді. Тому засідання перенесли на 14 листопада.
Сьогодні судове засідання нарешті відбулося. Представники Віктора Поліщука та АРМА повідомили, що повністю ознайомлені з матеріалами справи, суд вирішив “закрити підготовче судове засідання та призначити справу до розгляду по суті”. Перше засідання заплановане на 15 січня.
Додамо
Відкритість Віктора Поліщука до публічного захисту честі, гідності та ділової репутації через заяву посадовиці про його можливі російські зв’язки зацікавила журналістів. Дослідивши цю тему, вдалося з’ясувати, що інформацію про те, що дружина Віктора Поліщука Лілія Різва нібито є племінницею дружини російського політика дмитра медведєва, з’явилася у 2015-2016 роках. Поширював її на той час чинний нардеп Павло Різаненко у своїх блогах, однак жодного разу не додав докази цієї інформації. УНН звернувся до Різаненка надати документи, які б підтвердили його припущення, однак він відмовився коментувати, пославшись на те, що він з 2019 року не публічна особа.
Можна зробити припущення, що така реакція Різаненка викликана тим, що йому насправді немає чого надати для підтвердження поширених тез, а він просто “відпрацьовував” у 2015-2016 роках свої цілі.