Сталося незадовго до смерті: розкрита таємниця Леонтьєва

Це стало сильним потрясінням для знаменитості

Кілька днів тому не стало співака Олександра Богдановича. Артист був близьким другом 71-річного Валерія Леонтьєва. Однак журналісти дізналися, що до смерті чоловіка серйозно посварилися. Причиною стало те, що Богданович видав таємницю російського співака ЗМІ.

Тоді український співак необережно розкрив інформацію про те, що Леонтьєв почав пошук сурогатної матері для своєї дитини. Артист мріяв обзавестися спадкоємцем.

Коли інформація дійшла самого Валерія, між чоловіками стався великий скандал. Сам же артист на питання журналістів відповідав однозначно: «Брехня», пише «Експрес Газета».

Останнім часом Богданович, за чутками, переживав складний період в житті. Розлади з близьким другом, припускають журналісти, став для українського артиста останньою краплею — він пристрастився до пляшки. У результете його життя забрав цироз печінки.

І незважаючи на те, публічно Леонтьєв не прокоментував загибель одного, за деякими даними, це стало для нього великим потрясінням. Співак шкодував, що так і не зміг налагодити з Богдановичем відносини.

Всі новини на одному каналі в Google NewsТелеграм, Facebook

Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях