Стало відомо коли відбудуться місцеві вибори: названа дата

Украина

Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року. Відповідну постанову № 3809 в цілому підтримала Верховна Рада. Стосовно виборів до обласних рад Донецької і Луганської областей, то вони проводитися не будуть. Адже, на жаль, забезпечити представництво спільних інтересів усіх територіальних громад області наразі неможливо.

Обязательно подпишись на нашу канал в Telegram, чтобы не пропустить самое интересное

Важливо зрозуміти, що вибори на цих територіях можна буде проводити лише після припинення тимчасової окупації та збройної агресії Росії проти України.

Тобто після:

  • виведення всіх незаконних збройних формувань, керованих, контрольованих і фінансованих РФ, російських окупаційних військ, їхньої військової техніки з території України;
  • відновлення повного контролю за державним кордоном України;
  • роззброєння всіх незаконних збройних формувань та найманців, які діють на тимчасово окупованих територіях України;
  • відновлення конституційного ладу та правопорядку на тимчасово окупованих територіях України;
  • забезпечення безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях АР Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської областей, що створить можливості для дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Окрім того, не призначаються і не проводяться вибори депутатів Верховної Ради АР Крим, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях АР Крим, міста Севастополь, в окремих районах, містах, селищах і селах Донецької та Луганської областей.

Популярные статьи сейчас:

Оцените статью
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Если вам понравилась статья не поленитесь нажмите лайк и поделитесь в соц сетях