Домой Украина Срочное обращение Тимошенко! Действующая власть в Украине пытается использовать войну для того,...

Срочное обращение Тимошенко! Действующая власть в Украине пытается использовать войну для того, чтобы удержаться в своих креслах.

745
English EN Russian RU Ukrainian UK
ПОДЕЛИТЬСЯ

Действующая власть в Украине пытается использовать войну для того, чтобы удержаться в своих креслах.

Об этом заявила лидер партии «Батьківщина» Юлия Тимошенко, комментируя законопроект РНБО про «особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей».

По словам Тимошенко высокопоставленные лица Украины снова начинают манипулировать войной в свою пользу.

«Мало того, що вони заробляють на війні, мало того, що вони прикривають війною свою корупцію, прикривають свою прогнилу владу, щоб народ їх не зніс з їхніх посад. Зараз знову підлаштовують війну під свої цілі – вони хочуть використати її для того, щоб ніхто ніколи не проводив вибори», – переконана парламентар.

«Не треба нічого вигадувати, треба було ухвалити цей закон і ще три роки тому назвати речі своїми іменами: війну – війною, а не АТО, окуповані території – окупованими. А зараз пройшло понад три роки і вони відчувають, що під ними горять їхні власні крісла. Вони намагаються використати війну для збереження своєї влади», – наголосила Юлія Тимошенко.

Присоединяйтесь к группам "ProUA.com.ua"  на Facebook, Twitter, Google+
Следите за обновлениями! Мы публикуем только самое интересное!

Загрузка...

ПОДЕЛИТЬСЯ