Спортсмени з Полтавщини здобули медалі на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное

За інформацією: Суспільне Полтава.

Полтавські спортсмени здобули шість медалей на чемпіонаті Європи з веслування серед юніорів та молоді до 23 років. Це нагороди за перше, друге та третє місце.

Про це стало відомо з офіційного сайту Федерації каное України. Змагання тривали у Словаччині з 27 до 30 червня. Україну представляли 38 спортсменів. За даними Полтавської ОВА, від Полтавщини брали участь у змаганнях дев’ять людей. Вони здобули шість нагород.

Зокрема, "золоті" медалі та звання чемпіона Європи серед молоді та юніорів мають:

• Тарас Кузик у каное-двійці на дистанції 1000 метрів;
  • Ярослав Верблюд у каное-двійці на 500 метрів;
  • Софія Жушман у каное-одиночці на 200 метрів.

Чемпіонка Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорок Софія Жушман. Telegram-канал Федерації каное України

Друге місце на каное-двійці у дистанціях 200 та 500 метрів здобула Ірина Неділько, а "бронзову" медаль на каное-двійці на 1000 метрів має Максим Бовкун.

Загалом збірна України посіла друге командне місце після Угорщини й отримала 11 медалей:

• 5 "золотих";
  • 3 "срібних";
  • 3 "бронзових".

За нагороди змагалися представники 36 країн Європи. Це були змагання 2024 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships.