Спортсмен з Вінниччини виборов право представляти Україну на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

Рахман Гамідов здобув «золото» на чемпіонаті України, який проходив в Ужгороді з 1 по 3 березня

Змінити розмір

Рахман Гамідов, вихованець Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та СК «Олімп» виборов перше місце на чемпіонаті України з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 48 кг та право представляти Україну на чемпіонаті Європи, який проходитиме в Греції.

Про це повідомляє Федерація греко-римської боротьби Вінницької області.

Вітаємо спортсмена і його тренера Тогрул Юсіфзаде з перемогою.

В цілому вінницькі борці показали дуже достойну боротьбу:

• 5 місце – Дамір Редько (вагова категорія до 85 кг), вихованець ВОКДЮСШ, СК «Олімп», тренер Тогрул Юсіфзаде
  • 7 місце – Довбуш Станіслав (до 57 кг)
  • 8 місце – Юсіфзаде Алі (до 52 кг)
  • 9 місце – Олійник Станіслав (52 кг)
  • 10 місце – Шевчук Роман (до 62 кг)
  • 10 місце – Гавловський Денис (до 68 кг)

У загальному заліку збірна команда Вінницької області посіла 4 місце серед 20 областей України.

Нагадаємо, золоту медаль на чемпіонаті України також виборов вінничанин Михайло Дідик.