Домой Шоу-Бизнес Скандал на “Євробаченні”: відомий борець за українську мову “наїхала” на Руслану

Скандал на “Євробаченні”: відомий борець за українську мову “наїхала” на Руслану

3389
English EN Russian RU Ukrainian UK
ПОДЕЛИТЬСЯ

Скандально відома українська письменниця Лариса Ніцой розкритикувала співачку Руслану за її пропозицію вирішити проблему з російськомовними квитками на фінал конкурсу “Євробачення-2017” за допомогою акції “купуй квитки українською мовою”.

На своїй сторінці в Facebook вона закликала звертатися до розповсюджувачів квитків, а не до покупців.

“Руслано, та не нас, українців, треба закликати, а сказати руськомірському сайту concert.ua : “Вимкніть, сволоти, російську і поставте за замовчуванням українську.” Це робиться за 30 секунд. Ну гаразд, за 3 хвилини. Натомість вона закликає нас вибрати мову. Чи подуріли всі. Що відбувається?” – написала Ніцой.

Вона також вказала на те, що в західних країнах сайт, на якому можна придбати квитки, також першочергово відкривається російською мовою.

“Гаразд, пояснюю ще раз, коли ж вам уже розвидниться. Уявіть, що ви німець і Євробачення відбувається в Німеччині. У Німеччині живе 3 млн. турків. Ви заходите на німецький сайт, щоб купити квитки, і вам відкривається німецький сайт на німецьке Євробачення турецькою мовою, а німецьку ви повинні вибрати… Це абсурд! Руслано, я просто в шоці”, – додала письменниця.

Присоединяйтесь к группам "ProUA.com.ua"  на Facebook, Twitter, Google+
Следите за обновлениями! Мы публикуем только самое интересное!

Загрузка...

ПОДЕЛИТЬСЯ